• czujnik

  Jak już ustalono oszukujemy czujnik powietrza czujnikiem zamiast 10k wstawiamy 20k. 

  Ale jest inny problem z ustawieniami temperatury w róznych godzinach. Mój pilot do klimy Fujitsu AR-PZ2 ma możliwośc ustawienia timera ale tylko raz dobowo np właczenie o 22 i wyłaczenie o 6 rano i więcej nie ma. Tez patrzyłem na manuala i dupa. Najpierw podjade do Klima Term w Gdańsku to przedstawiciel i serwis na Polskę Fujitsu. Może serwis ma wiedzę o podmiankach pilotów. Czesto koło nich przejeżdzam a jak nie to czasówka i dwa termistory i na rózne godziny i tez sie chyba da. jakiś programator czasowy tygodniowy dwukanałowy muszę znależć. Tylko w takim układzie temperatura na co i cwu bedzie rosła i malała równomiernie - to troche lipa bop cwu powinno być zawsze takie sametylko regulacja co różna w zalezności od temp na dworzu.

  W googlu znalazłem service manuala do twojej jednostki ale nic tam nie ma na temat innych pilotów i co więcej w akcesoriach tez nic o nim piszą. Pozostaje Ci opracowanie własnego sterownika który by przełączal w zadabym czasie na różne "podrasowane" termistory tak aby przy tej samej nastwie na pilocie system osiągał różne zadane temperatury.

  Mi potrzebne włączenie np od 22 do 6 rano od poniedziałku do piatku na temperaturę np 35 stopni i za dnia od 13 do 15 na temperaturę 45 stopni (do grzania cwu) tylk np w drugiej taryfie, no i oczywiście cały weekend właczone. 

  Takie funkcje mają najączęściej regulatory scienne. czy istnieją jakieś uniwersalne (ścienne) di klimatyzacji o tych funkcjach, bo z fujitsu do mojej klimy AOYZ24LBT ZEW, AWYZ24LBC WEW nie moge znajeżć. 


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :