• kiosk

  Exit tax na gruncie przepływu między krajami UE jest niedozwolony. Firma x przeniesie się więc najpierw do Czech a potem może sobie spokojnie wyprowadzać składniki. Kolejna ustawka i pozorne działanie pod publiczkę pseudodobrej zmiany. Bajki dla naiwnych. Zestawienie 2 mln i „przeciętnego Kowalskiego” w jednym zdaniu to jakiś żart chyba. Przy obecnym średnim wynagrodzeniu netto, „przeciętny Kowalski” na zarobienie 2 mln potrzebuje 45 lat! Zakładając oczywiście, ze w tym czasie nie będzie jadł i pił. "Ruch podjął też pewne kroki w celu poprawy swojej sytuacji ... W ofercie jest 1700 kiosków należących do firmy i 500 wynajmowanych. Generują one 60 procent przychodów Ruchu."

  Genialny pomysł Januszy biznesu.

  To pomysł niczym ze "studium przypadku", jak to koleje w latach 90. pozbyły się części połączeń biorąc pod uwagę w ramach restrukturyzacji jedynie generowane koszty, ale nie biorąc pod uwagę, że nawet połączenia przynoszące różnej skali straty generują też przychody ... 

  Ta legislacja dotyczy jedynie dużych firm.Jakoś mnie nie dziwi, że wybitnemu menedżerowi udało się zbankrutować dawnego monopolistę. Igor Chalupec to jest ten wybitny menedżer, który po dojściu PiS do władzy w 2005 roku wpakował Orlen w inwestycję w Możejki, żeby robiąc dobrze PiS uratować stołek. Stołka oczywiście nie uratował, a te utopione na Litwie grube miliardy zapłaciliśmy wszyscy przy dystrybutorze. Rozwalili mnie tekstem o 100-letniej historii i znaczeniu dla gospodarki Polski. Firma z przestarzałym i nie działającym modelem biznesowym, handlująca szwarc - mydłem i powidłem w skandalicznych warunkach, urągających nie tylko normom sanitarnym, ale też prawom pracowniczym i nie płacąca dostawcom. No faktycznie prawie kopia narodowych klejnotów, jak stocznie i kopalnie. Zaraz Rydzyk ogłosi zbiórkę na ratowanie kiosków, zacierając tłuste łapki z uciechy.

   

   

   

   


 • Commentaires

  1
  Dimanche 29 Décembre 2019 à 21:21

  “Ever since I saw Diana Ross fly off into the sky at the Halftime Show, I dreamed of performing at the Super Bowl Live,” Lopez said in a statement. “And now it’s made even more special not only because it’s the NFL’s 100th anniversary, but also because I am performing with a fellow Latina. I can’t wait to show what us girls can do on the world’s biggest stage.”

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :