• rozwój

  Polskie firmy sa albo kierowane przez debilnych szefow albo geniuszy oszustow -cwaniakow, chcac dostac miliony doprowadzaja spolki publiczne do skrajnej zapasci. Wierzyciele i inwestorzy zostaja na lodzie a oni wychodza kazdy z kasa na cale zycie na Bahamas. Piekne Wiecie co jest najzabawniejsye w tym wszystkim ? Spora część głosujących za brexitem zrobiła to dla beki. Ot tak, po prostu - nawet im do łba nei przyszło, że to sie może stac naprawde. Teraz dopiero po kilku piwach podlanych przepychanie kanalizacji Warszawa paroma drinkami popadają w melancholię: co mysmy qoor.va zrobili. Na czele z tym goovmnianym łbem Faragem, któy na widok tego podwinął ogon i zwiał do swojej nory.May to światowej klasy POKRAKA. W sam raz pasowałby do polskiego bolka i loka / dudy / itd.

  Niech się angolom świat zawali, nigdy do tej pory nie zapłacili za swoje mordy w afryce, to teraz może będzie okazja, gdy zaczną prezmierać głodem i chłodem, czego im życzę.ale trochę racji może tu mieć. Moja siostra pracuje w Cieszynie i już od dawna mnóstwo naszych "byznesmenów" rejestruje tam drogie samochody, a ostatnio bardzo wiele firm z południowej polski przenosi się na czeską stronę. jeszcze trochę, gospodarka zwolni bo musi zwolnić, wpływy podatkowe zmniejszą się a wydatki socjalne zostaną, presja społeczna jeszcze się nasili. Ciekawe gdzie wtedy znajdą się pieniądze na to wszystko. w okresie dobrej koniunktury raczej ogranicza się wydatki i zbiera kapitał na te gorsze czasy, a nie wszystko przejada.

  Mam znajomych - mieszkają i pracuja od kilkunastu lat w UK, chodza na piwo z angolami. Możemy przysłać sprawdzoną ekipę od nas. Mamy tu na miejscu paru takich parteigenossen, a ze dwóch się znajdzie też w Brukseli, co nawet jako taka dukają po angielsku. Nienawidzą przy tym UE, ale kochają za to pieniądze! Oj, oni bardziej kochają niż ten sportowiec z Hull, co nie chciał iść w jasyr....i uciekł. Ale wróćmy może do oferty współpracy. Jestem wręcz pewny, że oni Pani pomogą w realizacji projektu. Mam też nadzieję, że podkulony ogon u jednego z nich nie będzie problemem dla angielskich psów przy kryciu? I da satysfakcję miejscowym hodowcom   na wystawach krajowych i zagranicznych.ale trochę racji może tu mieć. Moja siostra pracuje w Cieszynie i już od dawna mnóstwo naszych "byznesmenów" rejestruje tam drogie samochody, a ostatnio bardzo wiele firm z południowej polski przenosi się na czeską stronę. Ten stan bedzie sie pogłębiał, Dzięki masowym wygłoszeniom mikroskopijnych firm. A wszystko dzięki nowym obciążeniom JPK, Rodo, Kasy Online, Split. POdobno jest już gotowy 150 stronicowy nowy ulepszony WAT, który jeszcze bardziej rozbuduje księgowość w firm=zniszczy mikroskopijne firmy nowymi kosztami. Ale nie przejmujmy się niech plajtują na potęgę. Przecież społeczeństwo coraz bogatsze z 500 które same spadają z nieba.

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :